Meie Partnerid

Southwest Microvawe

Southwest Misrowave on maailma juhtiv perimeetrivalve lahenduste tootja.

Kentima

Kentima on Rootsi juhtiv automaatika ja turvalahenduste tarkvara tootja.

CommScope

CommScope on maailma suurim arvutivõrgu lahenduste arendaja ja tootja. Pika ajaloo vältel on paljud Commscope tooted saanud aluseks uute standardite väljatöötamisel ( cat6, cat6a jne.).

Zenitel

Zenitel Group on maailma juhtiv eriside süsteemide tootja. Zeniteli poolt loodus sidesüsteemid toimivad tingimustes, kus katkematu side on kriitilise tähtsusega ( kaevandused, vanglad, elektrijaamad, laevad jne.).

Innerrange

Innerange on ülemaailmselt tunnustatud valve- läbipääsusüsteemide tootja.

Toa

Toa Electronics on üks maailma juhtivaid tausthelinduse- ja professionaalse helinduse tootjaid. Nende valikus on täis nomenklatuur kõlareid, mikser ja maatriksvõimendied , juhtmeta mikrofoni komplekte 100V ja professionaalse audio süsteemidesse.Toa-l sertifitseeritud EN54 vastavad kõlarid, keskseadmed ja toiteseadmed. Algupäraselt Jaapanist pärit ettevõte on oma esindustega kõigil kontinentidel.

Axis Communications

Meie täielik võrguvideo lahenduste valik, sealhulgas kaamerad ja kodeerijad, VMS ja salvestajad, analüütika ja rakendused vähendavad kulusid, tagavad mastaapsuse ja lihtsustavad integratsiooni.

Milestone

Milestone Systems on maailma juhtiv IP kaamerate salvestus – ja vaatlustarkvara tootja.

Securiton

Securiton AG kuulub Šveitsi Securitas kontserni ja on tegelenud tehnilise turvalisusega alates selle loomisest 1948. aastal. Oma teedrajava vaimu ja kaugeleulatuva lähenemise tõttu on sellest kujunenud tunnustatud spetsialist kõrgetasemelise turvalisuse tagamiseks. Palju aastaid kestnud partnerlusel põhinev koostöö klientide, konsultantide, ametlike organite ja ametiasutustega on tõestus usaldusväärsusele tervikliku oskusteabe ja kvaliteedi kohta. Täna kavandab, paigaldab ja hooldab Securiton turva- ja kaitsetehnoloogia süsteeme nii Šveitsis kui ka kogu maailmas. Asjatundliku konsultandi ja tunnustatud paigaldajana pakub Securiton laias valikus turvasüsteeme tulekahju avastamiseks, sissetungimise avastamiseks, juurdepääsu kontrollimiseks, videovalve, turvajuhtimissüsteemi ja mobiilobjektide kaitseks.

Sony

Sony Electronics Inc. on maailma suurim kaamerasensorite tootja (turuosa ca. 80%) ja juhtiv kvaliteetsete IP kaamete valmistaja. Sony 6. generatsiooni IP kaamerad on viinud valvekaamerate pildi kvaliteedi täiesti uuele tasemele.

Funktel

Funktel on Saksa tootja, kes pakub võimsat ja paindlikku turvalahenduste platvormi IP DECT, TETRA ja GSM süsteemidele. Eestis on kõige enam kasutust leidnud Funkteli isikukaitsesüsteemid, mis töötava kõigis vanglates.

L3 Security and Detection Systems

Röntgenseadmete tootja asukohaga Woburn, Massachusetts, USA. Toodete valikus on nii väikese kui ka suure tunneliavaga röntgenseadmed ja erilist populaarsust võitnud kehaskannerid Porvision 2. Eestis on laialdast kasutust leidnud just kehaskannerid.

Surescan

Kiiresti arenev EDS röntgenseadmete tootja asukohaga New-Yorki lähedal Binghamptonis, USA-s. Surescan tootevalikus on vaid suure tunneliavaga (1000 x 800mm) röntgentomograafid reisijate äraantava pagasi skaneerimiseks ning neis võimalike ohuainete avastamiseks, kaasa arvatud tahked ja vedelad lõhkeained.